Форум WWW.RPG.AZ » Жалобы » Tarman (Истинный Мрак) heyətinən şikayət topiki
0
Автор Тема: Tarman (Истинный Мрак) heyətinən şikayət topiki
  0 / -0    написано: 2020-11-22 15:15:46 

Bu topikdə siz Истинный Мрак əməkdaşlarından şikayətlərinizi bildirə bilərsiz. Şikayət yalnız screen formasında olmalıdır. Screen formasında olmayan şikayət qəbul edilməyəcək. Screenlərin göndərilməsi Kamran17@list.ru ünvanına göndərə bilərsiz.

написано: 2020-12-30 03:51:59 

Səbəbsiz yerə molc verilir!

написано: 2020-12-09 15:03:13 

Buyurun baxın Yoldaş Admin.
Susma maddəsini səhf təyin etdiyi üçün yenidən mənə susma cəzası tətbiq olunur.

14:57:28 Внимание! Истинный Мрак «Musayev» снял заклятие молчания с персонажа «Ace Aliviero»

14:57:36 Внимание! Истинный Мрак \"Musayev\" использовал заклятие молчания на персонажа \"Ace Aliviero\" на 45 минут. Причина: 1.5. Rpg layihəsində “qanun nümayəndələri və keşikçiləri” vardır , hansı ki , Adminstrasiya tərəfindən bu qurum yaradılıb . Forumdakı “Şikayətlər” bölməsi istisna olmaqla Qanun keşikçilərinin fəaliyyəti heç bir halda müzakirə oluna bilməz

написано: 2020-12-09 14:53:36 

Salam Yoldaş Admin.

14:43:25 Внимание! Истинный Мрак \\\"Мамедов\\\" использовал заклятие молчания на персонажа \\\"Ace Aliviero\\\" на 1 часов . Причина: Siz bizden neyise teleb ede bilmessiz ! ... wikayetiniz olsa forumda bildirin

Sizin tarman işçiləriniz mənə susma verərkən bildirirki mən hecnə tələb edə bilmərəm.hecnə tələb edə bilmirəmsə bu topiklər
Законы проекта WWW.RPG.AZ » NİZAMNAMƏ, QANUNLAR VƏ CƏZALAR

Законы проекта WWW.RPG.AZ » Çatda danışıq qaydaları/Moderatorlarin qanunları./Правила общение в чате/правила для Mодераторов.

niyə yaradılıb?

XAHiŞ edirəm bu barədə tədbir görəsiniz !

Вы не авторизованы